Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínáme / In memory

Abigail - (+10.12.2017) zemřela ve spánku, bez zdravotních problémů, bohužel příliš brzy, ve věku 6,5 roku.  Odpočívej v pokoji!

Floriana - (+17.11.2017)  Flo má samostatnou složku se vzpomínkami, prožila s námi téměř 11 let svého života. Museli jsme ji dát uspat, měla osteosarkom na pravém předním ramenním kloubu. Odpočívej v pokoji holčičko naše. Navždy budeš s námi!

Audrey - (+3.10.2017) Hedu dali majitelé uspat ve věku 6 let a 4 měsíce, byli ji zjištěny nádory a voda v dutině břišní, metastáze na mnoha orgánech. Odpočívej v pokoji!

Carny - (+7.12.2016) zemřel taktéž násilnou smrtí ve věku nedožitých 2 let. Při procházce odběhl dál od paničky, která ho ztratila z dohledu a byl zastřelen a hozen do řeky. Panička to však zjistila až za dlouhé 3 týdny marného hledání. R.I.P. chlapče!

carny-irsky-vlkodav.jpg

Bonsuar - (+20.9.2016)  majiteli zvaný Joud, zemřel na otravu pesticidy ve věku 2,5 roku. Svůj krátký život prožil v milé rodině v Bejrútu v dalekém Libanoně. Vzpomínáme na tebe. R.I.P!

joud.jpg

Mandy jsme přivezli ze Skalického útulku, narodila se někdy v květnu 2011. Měla dvoje koťátka odchované u nás. Z prvních jsme si nechali kočičku a kocourek našel domov u mé sestry. Další koťátka jsme rozdali po známých. Se psy se snášela skvěle, nechala se i olizovat, i když ji naši psi honili a nedali jí pokoj, nebála se jich. Koťátka se jmenovaly Clair a Chico z jednoho vrhu a Dafy, Dusty a Dino z dalšího vrhu. Mandy se nám bohužel zatoulala, nebo stratila v červenci 2014. Hledali jsme ji a stále volali. Našli jsme ji za několik měsíců kousek od domu v ne příliš hezkém stavu sraženou autem. R.I.P pa140080.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Alive Ajax - 9 týdnů - v průběhu jednoho dne ochrnul a jeho stav se každým dnem zhoršoval. Museli jsme ho nechat uspat. R.I.P!

p8080393.jpg

 

 

 

Rubriky

Floriana Aarkas Eden

Příspěvků: 0